Home

Destructivo Ocho naranja vitrinskåp auktion Luna hombro información

Vitrinskåp nyrokokostil. Någon fanérskada. H. 136 cm. B. 69 cm. D. 32 cm. –  Auktionshuset i Örebro AB

877. Vitrinskåp - Kvalitetsauktion 12 - 13 september 2023

Vitrinskåp, 1920-tal. - Bukowskis

VITRINSKÅP, omkring 1900. - Bukowskis | Möblera, Auktion, Solskydd

VITRINSKÅP/BOKSKÅP empire-stil omkring 1900. - Bukowskis

Vitrinskåp Louis XVI-stil 1900-talets första hälft. - Bukowskis

Vitrinskåp 2-delat. H 216 cm. B 100 cm. Dj 41 cm. – Auktionshuset i Örebro  AB

VITRINSKÅP, 1800-tal, fanerat med valn�… | Auktion.se

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal | Auktion.se

Netauktion - Vitrinskåp
Netauktion - Vitrinskåp

Vitrinskåp 1800-tal - Stockholms Auktionsverk

VITRINSKÅP MED SKÄNK, Englesson | Auktion kanonauktioner.se

VITRINSKÅP, ek, 1800-tal | Auktion olsensauktioner.se

Vitrinskåp, 1900-talets första hälft. - Bukowskis

Vitrinskåp & hyllor i ek | Auktion.se

VITRINSKÅP, England, sannolikt 1900-tal… | Auktion.se

Vitrinskåp, Ek, Virserum nya möbelfabrik Stockholm Bredd: 112 cm. Djup: 31  cm, höjd: 140 cm, nyckel - 1365 8504 - Metropol Auktioner

Vitrinskåp - Stockholms Auktionsverk

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-t | Auktion olsensauktioner.se

VITRINSKÅP | Auktion.se
VITRINSKÅP | Auktion.se

Skåp & Hyllor på Auktionshuset Kolonn - Auctionet

Vitrinskåp, hörnmodell | Auktion.se

VITRINSKÅP | Auktion.se
VITRINSKÅP | Auktion.se

Vitrinskåp tidigt 1900-tal. - Bukowskis

VITRINSKÅP med intarsia 1900-talets första hälft, nyckelbricka samt list  saknas. H 139 cm. B. 61 cm. Djup 28 cm. – Auktionshuset i Örebro AB

VITRINSKÅP 1900 talets första hälft. … | Auktion.se

Vitrinskåp, Bengt Olof möbel AB, Vitt | Auktion nskauktionshus.se

VITRINSKÅP, 1930-/40-tal | Auktion olsensauktioner.se

Vitrinskåp gustaviansk stil | Auktion.se

Vitrinskåp, med skjutdörrar, Bredd: 164 cm. Djup: 40 cm. Höjd: 177cm.  Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

Vitrinskåp, mahogny, Bredd: 154cm. Djup: 44 cm, höjd: 204 cm. Metropol -  Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

Vitrinskåp, omkring år 1900. - Bukowskis

VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft. - Bukowskis

VITRINSKÅP/VÄGGSKÅP, tidigt 1900-tal. - Bukowskis

Vitrinskåp, Funkis, Valnöt, L.117 D.37 H.171. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 3226

Vitrinskåp med intarsia 1900-talets första hälft. H 154 cm. B 112 cm. Dj 44  cm. – Auktionshuset i Örebro AB

VITRINSKÅP, Engelsk stil, 1900-tal. - Bukowskis

Vitrinskåp i engelsk stil - Stockholms Auktionsverk

Vitrinskåp, ek, 1900-tal, Selva, | Auktion karljohanauktioner.se

Vitrinskåp, Chippendalstil, mahogny. Bredd: 120 cm. Djup: 35 cm. Höjd: 132  cm - 1453 3353 - Metropol Auktioner

Vitrinskåp, stort i mörk trä | Auktion markusauktioner.se

Vitrinskåp, vägghängt, 1800-talets slut. - Bukowskis

VITRINSKÅP med belysning. H. 142 cm B. 71 cm Djup. 34.5 cm – Auktionshuset  i Örebro AB

Vitrinskåp, Josef Frank (1885-1967), Österrike. Modell: 2070, Firma Svenskt  Tenn, mahogny. Glashyllor, Bredd: 38 cm. Djup: 16 cm. Höjd: 48 cm. Metropol  - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

VITRINSKÅP, 1800-talets mitt. - Bukowskis | 1800-talet, Förvaring, Bukowski

VITRINSKÅP. Betsad furu. H 210 cm. B 100 cm. Dj 46 cm. – Auktionshuset i  Örebro AB

Vitrinskåp. Gust.stil. H 167,5 cm. B 104 cm. Dj 45 cm. – Auktionshuset i  Örebro AB

VITRINSKÅP, England, 1900-talets för | Auktion olsensauktioner.se

VITRINSKÅP, 1900-tal, - Bukowskis

VITRINSKÅP, 1800-tal | Auktion olsensauktioner.se

VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft | Auktion.se

Vitrinskåp, Längd: 91 cm. Djup: 32 cm, höjd: 131 cm. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -